Sledovat film Pan i pani Smith online

Přehrajte si film Pan i pani Smith online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 92 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, komedie, romantický, thriller Pan i pani Smith na Polsat!
  Sledovat Pan i pani Smith online
Žánr:
akční, dobrodružný, komedie, romantický, thriller
Režie:
Doug Liman
Hrají:
Brad Pitt (John Smith), Angelina Jolieová (Jane Smithová), Vince Vaughn (Eddie), Adam Brody (Benjamin Danz), Kerry Washingtonová (Jasmine), Keith David (otec)
Země:
USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Brad Pitt a Angelina Jolie se představí v hlavní roli sexy akčního filmu, který je plný špičkové akce, nejmodernějších speciálních efektů a neuvěřitelných kaskadérských kousků.

John a Jane Smithovi tvoří obyčejný manželský pár s obyčejným životem a obyčejnými starostmi. Každý z nich ale skrývá doslova vražedné tajemství: Oba jsou ve skutečnosti dobře placenými a velmi výkonnými zabijáky, pracujícími pro konkurenční organizace. Oživení jejich nudného manželského svazku přijde až s novým úkolem od jejich zaměstnavatelů - zabít svého životního partnera. Výsledkem je velkolepá akční podívaná, během níž oba uplatní své výjimečné schopnosti a jejich manželský svazek projde rozhodující zkouškou ...
Hodnocení:
65 %
Sledujte na:
Polsat

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 92 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.