Sledovat film Království nebeské online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Království nebeské
  Trailer k filmu Království nebeské   Sledovat 1567 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Drama, Historický, Romantický, Válečný
Režie:
Ridley Scott
Hrají a postavy:
Martin Hancock (hrobník), Michael Sheen (kněz), Nathalie Coxová (Balianova žena), Eriq Ebouaney (Firuz), Jouko Ahola (Odo), David Thewlis (milosrdný bratr)
Scénář:
William Monahan
Země:
USA, Velká Británie, Španělsko, Německo, Maroko
Rok výroby:
2005
Popis:
Historický velkofilm o válce církví.

Ve filmu Království nebeské vypráví režisér Ridley Scott o křižové výpravě očima mladého rytíře Baliana, který odchází na kraj známého světa bojovat za svůj ideál. Oživuje mystiku rytířského rebelanta a zobrazuje dávný boj mezi muslimy a křesťany o Svatou zemi, který se sice odehrál před tisíci lety, ale svými důsledky sahá až do přítomnosti.
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko