Sledovat film Nikdy neodvracej zrak online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Nikdy neodvracej zrak
  Trailer k filmu Nikdy neodvracej zrak   Sledovat 1573 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Historický, Thriller
Režie:
Florian Henckel von Donnersmarck
Hrají a postavy:
Tom Schilling (Kurt Barnert), Sebastian Koch (Professor Carl Seeband), Paula Beer (Ellie Seeband), Saskia Rosendahl (Elisabeth May), Oliver Masucci (Professor Antonius van Verten), Cai Cohrs (Kurt Barnert 6 Jahre)
Scénář:
Florian Henckel von Donnersmarck
Země:
Německo, Itálie
Rok výroby:
2017
Popis:
Strhující drama o osvobozující síle umění a lidské tvořivosti.

Snímek, překlenující tři éry německých dějin, vypráví příběh mladého studenta umění Kurta, který se zamiluje do spolužačky Ellie. Její otec, prominentní lékař a bývalý nacista, však s jejich vztahem nesouhlasí a snaží se jej zničit.
Hodnocení:
77 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko