Sledovat film Nepřítel před branami online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Nepřítel před branami
  Trailer k filmu Nepřítel před branami   Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Historický, Thriller, Válečný
Režie:
Jean-Jacques Annaud
Hrají a postavy:
Jude Law (Sgt. Vassili Zaitsev), Ed Harris (Major Erwin Konings), Rachel Weiszová (Tania Chernova), Joseph Fiennes (Commissar Danilov), Bob Hoskins (Nikita Krushchev), Ron Perlman (Koulikov)
Scénář:
Alain Godard, Jean-Jacques Annaud
Země:
USA, Německo, Velká Británie, Irsko
Rok výroby:
2000
Popis:
Někteří muži se rodí jako hrdinové.

Souboj ruského ostřelovače Vasilije Zajceva s německým rozvědčíkem majorem Konigem. Ten dostal za úkol zlikvidovat vojáka z Uralu, který má pro sovětskou válečnou propagandu nesmírnou cenu. Německá strana věří a doufá, že smrt Vasilije by alespoň na čas ochromila bojeschopnost rudoarmějců u Stalingradu.
Hodnocení:
77 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko