Sledovat film Ohnivý oceán online

Přehrajte si film Ohnivý oceán HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, drama, western Ohnivý oceán na Nova Cinema!
  Trailer k filmu Ohnivý oceán   Sledovat Ohnivý oceán online
Žánr:
akční, dobrodružný, drama, western
Režie:
Joe Johnston
Hrají a postavy:
Viggo Mortensen (Frank Hopkins), Zuleikha Robinsonová (Jazira), Omar Sharif (Sheikh Riyadh), Louise Lombardová (Lady Anne Davenportová), Adam Alexi-Malle (Aziz), Saďd Taghmaoui (princ Bin Al Reeh)
Země:
USA
Rok výroby:
2004
Popis:
Dobrodruh s indiánskou krví bojuje s arabskou pouští.

Kovboj Frank T. Hopkins byl kdysi žijící legendou, ale dny jeho slávy jsou dávno sečteny - se svým věrným koněm Hidalgem se stal vyděděncem ve vlastní zemi. Když je ale jako první Američan v historii pozván k účasti ve vyčerpávajícím, 3 000 mil dlouhém závodě napříč nelítostnou krajinou Arabské pouště, má znovu šanci dokázat, co v něm ve skutečnosti je. Závod, během kterého se pokusí o nemožné, se však stane nejen záležitostí hrdosti a cti, ale také bojem o přežití.
Hodnocení:
68 %
Sledujte na:
Nova Cinema Nova Cinema Archív a všechna videa pořadů televize Nova Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski