Film
Nico - víc než zákon

Film Nico - víc než zákon
  Trailer k filmu Nico - víc než zákon Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 147 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Policista a válečný veterán Steven Seagal je na stopě obchodu s drogami. Dostane však nečekaný příkaz, aby se do případu nepletl.
Chicagský policista Nico Toscani je na stopě něčemu skutečně velkému. Je sice tak trochu mimo službu, ale to neznamená, že nedojde k žádné akci. Steven Seagal tímto snímkem zcela jednoznačně zaujal významné místo v historii akčního filmu, zahájil tak sérii filmů, kde jako ex-agent CIA bojuje proti zločinu.

Režie: Andrew Davis
Hrají a postavy: Steven Seagal (Nico Toscani), Pam Grierová (Delores Jacksonová), Henry Silva (Zagon), Ron Dean (Lukich), Daniel Faraldo (Salvano), Sharon Stoneová (Sara Toscaniová)
Země: Hong Kong, USA
Rok výroby: 1988
Hodnocení: 59 %
Vysíláno na: Nova Cinema
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська