Film
Uprchlík

Film Uprchlík
  Trailer  k filmu Uprchlík
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Uprchlík

Má lovce z FBI v patách a před sebou jediný cíl. Vypátrat skutečné vrahy své manželky...
Richard Kimble, skvělý chirurg, najde po návratu domů z nemocnice svou ženu Helen těžce zraněnou. Popere se s útočníkem, kterého ještě přistihne, ten ale uteče. I když se Richard pokouší Helen zachránit, jeho snaha je bezvýsledná a Helen umírá. Policie mu nevěří a obviní z vraždy Helen jeho - soud mu vyměří nejvyšší trest - smrt. Při převozu vězňů dojde k havárii autobusu a Richardovi se podaří v poslední chvíli utéct. Na vypátrání Richarda a ještě jednoho uprchlého vězně je nasazen tým Sama Gerarda, skvělého detektiva. Richard se přesto, že jsou mu pronásledovatelé na stopě, vrací zpět do Chicaga - rozhodne se totiž vraha své ženy vypátrat a usvědčit sám. Ví jen to, že muž je kudrnatý a má protézu. To není zrovna mnoho - a Sam se svými detektivy je mu těsně v patách...

Originální název:

The Fugitive

Režie: Andrew Davis
Hrají a postavy: Harrison Ford (doktor Richard Kimble), Tommy Lee Jones (Samuel Gerard), Sela Wardová (Helen Kimbleová), Julianne Mooreová (doktorka Anne Eastmanová), Joe Pantoliano (Cosmo Renfro), Andreas Katsulas (Sykes)
Země: USA
Rok výroby: 1993
Hodnocení: 78 %
Vysíláno na: Nova
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina