Sledovat film Uprchlík online

Přehrajte si film Uprchlík online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1048 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, krimi, mysteriózní, thriller Uprchlík na !
  Trailer k filmu Uprchlík   Sledovat Uprchlík online
Žánr:
akční, dobrodružný, krimi, mysteriózní, thriller
Režie:
Andrew Davis
Hrají a postavy:
Harrison Ford (doktor Richard Kimble), Tommy Lee Jones (Samuel Gerard), Sela Wardová (Helen Kimbleová), Julianne Mooreová (doktorka Anne Eastmanová), Joe Pantoliano (Cosmo Renfro), Andreas Katsulas (Sykes)
Země:
USA
Rok výroby:
1993
Popis:
Má lovce z FBI v patách a před sebou jediný cíl. Vypátrat skutečné vrahy své manželky...

Richard Kimble, skvělý chirurg, najde po návratu domů z nemocnice svou ženu Helen těžce zraněnou. Popere se s útočníkem, kterého ještě přistihne, ten ale uteče. I když se Richard pokouší Helen zachránit, jeho snaha je bezvýsledná a Helen umírá. Policie mu nevěří a obviní z vraždy Helen jeho - soud mu vyměří nejvyšší trest - smrt. Při převozu vězňů dojde k havárii autobusu a Richardovi se podaří v poslední chvíli utéct. Na vypátrání Richarda a ještě jednoho uprchlého vězně je nasazen tým Sama Gerarda, skvělého detektiva. Richard se přesto, že jsou mu pronásledovatelé na stopě, vrací zpět do Chicaga - rozhodne se totiž vraha své ženy vypátrat a usvědčit sám. Ví jen to, že muž je kudrnatý a má protézu. To není zrovna mnoho - a Sam se svými detektivy je mu těsně v patách...
Hodnocení:
78 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski