Film Vycházející slunce

Sledovat film
Vycházející slunce
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Film pojednává o střetnutí kultur Východu a Západu - o spiknutí, pokušení a vraždě.
Poručík Web Smith, důstojník policejního komisařství v Los Angeles je povolán, aby vyšetřoval vraždu mladé ženy v zasedací síni správní rady japonské společnosti. Tajemným telefonátem naváže kontakt se zvláštní a tajemnou osobou - detektivem Johnom Connorom, o kterém bylo známé, že je pod vlivem Japonců. Webovi se podaří zjistit, že Connor je člověk s velkou mocí. Společně tak vytvoří sehraný tým, který pracuje až na okraji svých možností. Čím více pronikají do záhad tajemné vraždy, tím víc odhalují tajemství sama sebe a každý úder srdce je přibližuje k novému světu a osudové zkáze...

Žánr: Akční, Krimi, Thriller
Režie: Philip Kaufman
Hrají a postavy: Sean Connery (John Connor), Wesley Snipes (Web Smith), Harvey Keitel (Tom Graham), Cary-Hiroyuki Tagawa (Eddie Sakamura), Kevin Anderson (Bob Richmond), Mako (Yoshida-san)
Scénář: Philip Kaufman, Michael Crichton, Michael Backes
Země: USA
Rok výroby: 1993
Hodnocení: 62 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko