Watch movie
Nezlobte dědečka
online

Film Nezlobte dědečka
  Trailer for movie Nezlobte dědečka Trailer
Watch movieNezlobte dědečka HD online . Order Lepší.TV and watch 1 267 movies over the Internet on your TV or computer and 131 television stations with up to 30 days of archive and unlimited uploads. Have fun with goNET TV already in199 Kč!

Movie information

Eman Vovísek zapíjí nešťastnou lásku k Lidušce, která se právě provdala za jeho bratrance, továrníka Daňka, tak intenzivně, že skončí v blázinci. Setká se tam nejen s Kryštofem Kolumbem, ale také se svým strýcem Hanibalem, který se nervově zhroutil poté, co se s ním rozešla jeho manželka Matylda. Udělala to jen proto, aby se mohla provdat za svou první lásku, strýce Jonathana, který má přijet z Ameriky. Telegram se zprávou, že se zdrží v Paříži, značně zkříží plány Daňkovi, který chtěl zaměstnat novomanželku péčí o strýce a sám odjet za milenkou. Navštíví tedy Emana a přesvědčí ho, aby hrál roli Jonathana. Začíná blázinec, kdy Eman prchá před vdavekchtivou Matyldou i před strýcem Hanibalem, který chce soka v lásce zabít. A do toho všeho navíc dorazí skutečný Jonathan.

Genre: Comedy
Directed by: Carl Lamac
Starring: Vlasta Burian (Eman Vovísek / Uncle Jonathan), Čeněk Slégl (Továrník Adolf Danek), Adina Mandlová (Liduska), Hana Vítová (Josefínka), Václav Trégl (Sluha), Fred Bulín (Consular clerk)
Screenplay: Emil Artur Longen
Country: Czechoslovakia
Year: 1934
Score: 80 %
Play this program broadcasted on channel ČT1 SM at 29.1.2022 15:40
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia