Sledovat film Funebrák online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Funebrák
  Trailer k filmu Funebrák   Sledovat 1460 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Karel Lamač
Hrají a postavy:
Vlasta Burian (Pleticha), Josef Rovenský (Boleslav Hnipírdo), Betty Kysilková (Frantiska Plicová), Růžena Šlemrová (Anna Plicová), Jan Sviták (Franz, her beau), Václav Menger (strýc)
Země:
Československo
Rok výroby:
1932
Popis:
Česká veselohra o pohřebním ústavu převážně nevážně.

Zaměstnanec pohřebního ústavu Pleticha kolem sebe neustále šíří zmatky a často jedná rychleji, než uvažuje. Ani telefonickým pokynům svého šéfa nenaslouchá příliš pozorně, a tak se jednoho dne ocitne v plné funebrácké parádě a s náležitě truchlivou tváří - na svatbě. Mezi hosty se objeví jistý starý pán, který právě bez úhony přežil srážku vlaků. Jeho vyprávění přivede podnikavého Pletichu na vynikající nápad, jak by se daly z pojišťovny vylákat nějaké peníze...
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko