Sledovat film
Titanic
online

Film Titanic
  Trailer k filmu Titanic Trailer
Přehrajte si film Titanic online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1465 filmů a 133 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Oscarový film se vrací na plátna kin ve 3D.
Byl obrovský a luxusní. Lidé o něm ve své pýše říkali, že je nepotopitelný. Když vyplouval Titanic na svou první plavbu, byli na jeho palubě také chudý Jack a bohatá Rose. On vyhrál lístek v pokeru, ona měla pronajato jedno z nejluxusnějších apartmá. Prožili spolu nejkrásnější chvíle života a slíbili si, že už se nikdy nerozejdou - až do oné osudné noci, kdy pýcha lidstva narazila v Severním moři do ledovce, který Titanic neúprosně poslal ke dnu. Krásná romance se změnila ve zběsilý a tragický boj o záchranu. Kolik jim zbývá? Hodina, možná dvě.

Režie: James Cameron
Hrají a postavy: Leonardo DiCaprio (Jack Dawson), Kate Winsletová (Rose DeWitt Bukaterová), Billy Zane (Caledon 'Cal' Hockley), Kathy Batesová (Molly Brownová), Frances Fisherová (Ruth Dewitt Bukaterová), Gloria Stuartová (stará Rose)
Scénář: James Cameron
Země: USA
Rok výroby: 1997
Hodnocení: 78 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko