Sledovat film Nějak se to komplikuje online

Přehrajte si film Nějak se to komplikuje online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1092 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, romantický Nějak se to komplikuje na !
  Trailer k filmu Nějak se to komplikuje   Sledovat Nějak se to komplikuje online
Žánr:
komedie, romantický
Režie:
Nancy Meyers
Hrají a postavy:
Meryl Streepová (Jane), Steve Martin (Adam), Alec Baldwin (Jake), John Krasinski (Harley), Lake Bellová (Agness), Mary Kay Placeová (Joanne)
Země:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
Rozvedená... s řadou výhod.

Jane Adlerová má tři dospělé děti, prosperující restauraci a přátelský vztah s bývalým manželem Jakem, jemuž už odpustila, že ji před deseti lety podváděl s výrazně mladší šťabajznou, kterou si vzal, sotva uschlo razítko na rozvodových formulářích. Šťastná to žena, bylo by možné říct, kdyby se u příležitosti synovy promoce ve společnosti exmanžela nezdržela víc, než by se slušelo. Co začalo jako nevinná večeře, pokračovalo několika litry vína, prokládanými vzpomínkami na to hezké z jejich společného soužití. Finále je asi zbytečné popisovat, ale bylo hodně bouřlivé. Když Jane dospěla do stavu střízlivosti, uvědomila si jednu úžasnou věc. Právě se svým exmanželem podvedla tu, s níž ji podváděl, když ještě nebyl ex. Ale ani Jane není úplně bez závazků, protože ji aktuálně uhání bytový architekt Adam, jenž měl původně navrhnout pouze její kuchyň. Jeho aktuální návrhy jsou mnohem odvážnější, ačkoliv si čím dál víc uvědomuje, že se asi ocitl uvnitř velmi bizarního milostného trojúhelníku.
Hodnocení:
66 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski