Sledovat film Všechny cesty vedou do Říma online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Všechny cesty vedou do Říma
  Sledovat 1548 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie, Romantický
Režie:
Ella Lemhagen
Hrají a postavy:
Sarah Jessica Parkerová (Constable), Rosie Day (Constable), Raoul Bova (Constable), Claudia Cardinalová (Constable), Paz Vegaová (Constable), Chiara Bassermann (zdravotní sestra)
Scénář:
Cindy Myers, Josh Appignanesi
Země:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Maggie vezme dceru Summer na výlet do Itálie, aby ji dostala co nejdál od jejího problematického přítele. Maggie zde potká svou dávnou lásku, Lucu. Jeho matka se chce dostat do Říma a Summer zase zpátky do New Yorku. Ukradnou proto Lucovo auto a dobrodružná cesta může začít.
Hodnocení:
48 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko