Sledovat film Pěkně blbě online

Přehrajte si film Pěkně blbě online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1138 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, romantický Pěkně blbě na !
  Trailer k filmu Pěkně blbě   Sledovat Pěkně blbě online
Žánr:
komedie, romantický
Režie:
Michael Showalter
Hrají a postavy:
Kumail Nanjiani (Kumail), Zoe Kazanová (Emily), Holly Hunterová (Beth), Ray Romano (Terry), Adeel Akhtar (Naveed), Anupam Kher (Azmat)
Země:
USA
Rok výroby:
2017
Popis:
Je těžké udobřit se s holkou, když je v kómatu.

Kumail je stand-up komik, příležitostný řidič Uberu a největší fanoušek Akt X. Emily studuje psychologii, má skvělý smysl pro humor a rozhodně se teď nechce vázat. Alespoň do chvíle, než vyrazí na večer stand-up komiků. Duchapřítomný Kumail Emily okamžitě padne do oka, a i když oba tvrdí opak, brzy je jasné, že nepůjde jen o záležitost na jednu noc. Nadějně se rozvíjející vztah ale naruší záhadná nemoc, která Emily uvrhne do umělého spánku. Teprve v nemocnici se potkává Kumail s jejími svéráznými rodiči, kteří se přes počáteční nedůvěru s Kumailem postupně sbližují, což generuje řadu zábavných situací.
Hodnocení:
75 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski