Sledovat film
Návrat Růžového pantera
online

Film Návrat Růžového pantera
  Trailer k filmu Návrat Růžového pantera Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Geniální nešika opět na scéně! Peter Sellers alias inspektor Clouseau zase jednou na stopě největšího diamantu světa.
Opět jednou byl Růžový panter, největší diamant světa (nazývaný tak proto, že mikroskopická puklinka na jedné jeho plošce připomíná při pohledu z určitého úhlu pantera, chystajícího se ke skoku) ukraden! V muzeu Lugašského království, kam jej denně chodily obdivovat desítky návštěvníků, byli přesvědčeni, že je nedobytný. A vskutku, může být dokonalejší zabezpečení, než je soustava pancéřových dveří, které se automaticky hermeticky uzavřou kolem každého, kdo by se mu jen chtěl přiblížit na dosah? Zdá se však, že ten, kdo se zmocnil diamantu, byl mistr svého oboru.

Žánr: Komedie, Krimi
Režie: Blake Edwards
Hrají a postavy: Peter Sellers (inspektor Jacques Clouseau), Christopher Plummer (Sir Charles Litton), Catherine Schellová (Lady Claudine Litton), Herbert Lom (Chief Insp. Charles Dreyfus), Peter Arne (Col. Sharky), Peter Jeffrey (Gen. Wadafi)
Rok výroby: 1975
Hodnocení: 71 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima MAX 19.4.2022 11:25
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko