Sledovat film Návrat Růžového pantera online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Návrat Růžového pantera
  Trailer k filmu Návrat Růžového pantera   Sledovat 1292 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Krimi
Režie:
Blake Edwards
Hrají a postavy:
Peter Sellers (inspektor Jacques Clouseau), Christopher Plummer (Sir Charles Litton), Catherine Schellová (Lady Claudine Litton), Herbert Lom (Chief Insp. Charles Dreyfus), Peter Arne (Col. Sharky), Peter Jeffrey (Gen. Wadafi)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
1975
Popis:
Geniální nešika opět na scéně! Peter Sellers alias inspektor Clouseau zase jednou na stopě největšího diamantu světa.

Opět jednou byl Růžový panter, největší diamant světa (nazývaný tak proto, že mikroskopická puklinka na jedné jeho plošce připomíná při pohledu z určitého úhlu pantera, chystajícího se ke skoku) ukraden! V muzeu Lugašského království, kam jej denně chodily obdivovat desítky návštěvníků, byli přesvědčeni, že je nedobytný. A vskutku, může být dokonalejší zabezpečení, než je soustava pancéřových dveří, které se automaticky hermeticky uzavřou kolem každého, kdo by se mu jen chtěl přiblížit na dosah? Zdá se však, že ten, kdo se zmocnil diamantu, byl mistr svého oboru.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski