Sledovat film Čintamani a podvodník online

Přehrajte si film Čintamani a podvodník online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, krimi Čintamani a podvodník na CS Film!
  Trailer k filmu Čintamani a podvodník   Sledovat Čintamani a podvodník online
Žánr:
komedie, krimi
Režie:
Jiří Krejčík
Hrají a postavy:
Vladimír Šmeral (doktor Vitásek), Jarmila Kronbauerová (Zanelliová), Josef Hlinomaz (klient / dirigent), Ludmila Roubíková (hospodyně), Zora Polanová (kamarád), Iva Janžurová (sluha)
Země:
Československo
Rok výroby:
1964
Popis:
Kriminální historky o krádeži vzácného koberce a o sympatickém sňatkovém podvodníkovi.

Titulním "hrdinou" povídky Čintamani a ptáci je vzácný orientální koberec, po němž touží posedlý sběratel. Objevil ho v jednom vetešnictví, nemůže ho ale získat, protože si z něj udělal pelech obletovaný pes majitelky obchodu a ona svého miláčka odmítá připravit o pohodlí. Sběratel se tedy rozhodne koberec ukrást. Je ovšem v takovém podnikání dokonalý amatér...
Ústředním hrdinou Příběhů sňatkového podvodníka je pán ve středním věku, jemuž ženy podléhají na kývnutí prstem. Je nadán šarmem i působivou výmluvností, a tak z nich dokáže vytáhnout úspory, než se ty chudery stihnou rozkoukat Právě padl do rukou spravedlnosti, jenomže policista, který ho musí dopravit do vězení, měl původně v úmyslu zajet si za rodinou, která je na letním bytě. Nabízí se řešení: na čestné slovo vezme zatčeného s sebou a budou předstírat, že jsou přátelé. Policista ovšem podcenil situaci - s jeho nejbližšími je totiž na venkově i svobodná švagrová...
Hodnocení:
76 %
Sledujte na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski