Film
Nejlepší ženská mého života

Film Nejlepší ženská mého života
  Trailer  k filmu Nejlepší ženská mého života
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Jak je snadné vymyslet dokonalý podvod století. Nenápadný úředník má slabost pro ženy, ale důvěřuje jen té jediné.
Čtyřicetiletý úředník Láďa udělal v životě jedinou chybu. Rozešel se se svou první manželkou Jiřinou, "nejlepší ženskou svého života", aby si mohl vzít o mnoho let mladší Martu, k níž ho přitahovaly fyzické přednosti. Jako manželka se však Marta ukázala nepříliš vhodná, protože vůbec nedokáže hospodařit s penězi. Láďův úřednický plat jí rozhodně nestačí. A to je příčina, proč se Láďa rozhodne naplánovat a provést největší podvod století. Vydá se do zapadlého městečka, kde si vyhlédl oběť. Starého popleteného a nervózního poštmistra. I když tu místo něj najde mladou energickou ženu (starého muže odvezli do nemocnice), rozhodne se v plánu pokračovat. Netuší, že to není jediná překážka, která jej čeká.

Žánr: Komedie, Krimi
Režie: Martin Frič
Hrají a postavy: Jiří Sovák (Láďa), Milena Dvorská (Kaplanová), Jarmila Smejkalová (Jiřina), Iva Janžurová (servírka Blanka), Ivanka Devátá (Marta), Čestmír Řanda (Kadeřábek)
Rok výroby: 1968
Hodnocení: 73 %
Vysíláno na: CS Film
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina