Sledovat film Jak se krade milión online

Přehrajte si film Jak se krade milión online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, krimi Jak se krade milión na CS Film!
  Trailer k filmu Jak se krade milión   Sledovat Jak se krade milión online
Žánr:
komedie, krimi
Režie:
Jaroslav Balík
Hrají a postavy:
Rudolf II. Hrušínský (Safranek), Slávka Budínová (Eliška), Libuše Švormová (Yvona), Jarmik Kolarova (Zaloudkova), Čestmír Řanda (Farda), Ivan dr. Vyskočil (Jonik)
Země:
Československo
Rok výroby:
1967
Popis:
Antonín Šafránek je bezvýznamný úředníček, který se rozhodne zpronevěřit něco málo a z toho mála je nakonec milión.

Nenápadný účetní, vždy vyhodnocovaný jako nejsvědomitější pracovník, náhodně přijde na způsob, jak zpronevěřovat peníze, tak aby si toho nikdo nevšiml. Ani podrobná kontrola nic závadného v účtech nezjistí, jenže běžný občan, zvyklý žít skromně, si vůbec neví rady, co si má s nakradenými penězi počít... Snímek kolísá na hraně mezi rozvernou podvodnickou komedií a mravoličným zamyšlením. V hlavní roli exceluje Rudolf Hrušínský s příznačně nehnutým výrazem obličeje.
Hodnocení:
59 %
Sledujte na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski