Sledovat film Jak se krade milión online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Jak se krade milión
  Trailer k filmu Jak se krade milión   Sledovat 1529 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie, Krimi
Režie:
Jaroslav Balík
Hrají a postavy:
Rudolf II. Hrušínský (Safranek), Slávka Budínová (Eliška), Libuše Švormová (Yvona), Jarmik Kolarova (Zaloudkova), Čestmír Řanda (Farda), Ivan dr. Vyskočil (Jonik)
Scénář:
Ján Otčenášek, Jaroslav Balík
Země:
Československo
Rok výroby:
1967
Popis:
Antonín Šafránek je bezvýznamný úředníček, který se rozhodne zpronevěřit něco málo a z toho mála je nakonec milión.

Nenápadný účetní, vždy vyhodnocovaný jako nejsvědomitější pracovník, náhodně přijde na způsob, jak zpronevěřovat peníze, tak aby si toho nikdo nevšiml. Ani podrobná kontrola nic závadného v účtech nezjistí, jenže běžný občan, zvyklý žít skromně, si vůbec neví rady, co si má s nakradenými penězi počít... Snímek kolísá na hraně mezi rozvernou podvodnickou komedií a mravoličným zamyšlením. V hlavní roli exceluje Rudolf Hrušínský s příznačně nehnutým výrazem obličeje.
Hodnocení:
61 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko