Film Rob Roy

Sledovat film
Rob Roy
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Americký historický film o muži, který nebojoval za vlast, nebojoval za svobodu a stal se postrachem pro nepřítele a legendou pro svůj lid i budoucnost.
Skotsko na začátku 18 století: kvůli komplotu proradného Angličana Cunninghama musí vůdce klanu Rob Roy uprchnout do hor. Aby však pyšného a nezáludného horala dostal, je Cunninghamovi dost dobrý každý prostředek. Vypálí Royovu usedlost a znásilní jeho krásnou ženu Mary.

Žánr: Akční, Drama, Historický, Romantický, Válečný
Režie: Michael Caton-Jones
Hrají a postavy: Liam Neeson (MacGregor), Jessica Langeová (Mary MacGregorová), John Hurt (Marquis of Montrose), Tim Roth (Archibald Cunningham), Eric Stoltz (MacDonald), Andrew Keir (Vévoda z Argyll)
Scénář: Sir Walter Scott, Alan Sharp
Země: USA
Rok výroby: 1995
Hodnocení: 70 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko