Sledovat film
Mr. & Mrs. Smith
online

Film Mr. & Mrs. Smith
  Trailer k filmu Mr. & Mrs. Smith Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Brad Pitt a Angelina Jolie se představí v hlavní roli sexy akčního filmu, který je plný špičkové akce, nejmodernějších speciálních efektů a neuvěřitelných kaskadérských kousků.
John a Jane Smithovi tvoří obyčejný manželský pár s obyčejným životem a obyčejnými starostmi. Každý z nich ale skrývá doslova vražedné tajemství: Oba jsou ve skutečnosti dobře placenými a velmi výkonnými zabijáky, pracujícími pro konkurenční organizace. Oživení jejich nudného manželského svazku přijde až s novým úkolem od jejich zaměstnavatelů - zabít svého životního partnera. Výsledkem je velkolepá akční podívaná, během níž oba uplatní své výjimečné schopnosti a jejich manželský svazek projde rozhodující zkouškou ...

Režie: Doug Liman
Hrají a postavy: Brad Pitt (John Smith), Angelina Jolieová (Jane Smithová), Vince Vaughn (Eddie), Adam Brody (Benjamin Danz), Kerry Washingtonová (Jasmine), Keith David (otec)
Scénář: Simon Kinberg
Země: USA
Rok výroby: 2005
Hodnocení: 66 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Paramount Network 4.6.2022 20:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko