Sledovat film Mr. & Mrs. Smith online

Přehrajte si film Mr. & Mrs. Smith HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, komedie, romantický, thriller Mr. & Mrs. Smith na Prima MAX!
  Trailer k filmu Mr. & Mrs. Smith   Sledovat Mr. & Mrs. Smith online
Žánr:
akční, dobrodružný, komedie, romantický, thriller
Režie:
Doug Liman
Hrají a postavy:
Brad Pitt (John Smith), Angelina Jolieová (Jane Smithová), Vince Vaughn (Eddie), Adam Brody (Benjamin Danz), Kerry Washingtonová (Jasmine), Keith David (otec)
Země:
USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Brad Pitt a Angelina Jolie se představí v hlavní roli sexy akčního filmu, který je plný špičkové akce, nejmodernějších speciálních efektů a neuvěřitelných kaskadérských kousků.

John a Jane Smithovi tvoří obyčejný manželský pár s obyčejným životem a obyčejnými starostmi. Každý z nich ale skrývá doslova vražedné tajemství: Oba jsou ve skutečnosti dobře placenými a velmi výkonnými zabijáky, pracujícími pro konkurenční organizace. Oživení jejich nudného manželského svazku přijde až s novým úkolem od jejich zaměstnavatelů - zabít svého životního partnera. Výsledkem je velkolepá akční podívaná, během níž oba uplatní své výjimečné schopnosti a jejich manželský svazek projde rozhodující zkouškou ...
Hodnocení:
65 %
Sledujte na:
Prima MAX Prima MAX Archív a všechna videa pořadů televize Prima MAX online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski