Sledovat film Mars útočí! online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Mars útočí!
  Trailer k filmu Mars útočí!   Sledovat 1398 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Komedie, Science Fiction
Režie:
Tim Burton
Hrají a postavy:
Jack Nicholson (President James Dale/Art Land), Glenn Closeová (První dáma Marsha Dáleová), Annette Beningová (Barbara Landová), Pierce Brosnan (Profesor Donald Kessler), Danny DeVito (Rude Gambler), Martin Short (Jerry Ross)
Scénář:
Len Brown, Woody Gelman, Wally Wood, Bob Powell, Norm Saunders, Jonathan Gems
Země:
USA
Rok výroby:
1996
Popis:
Létající talíře nad pozemskými městy!

Spas se, kdo můžeš! Útočí mimozemšťané!
Skvělá planeta, zabereme ji!
Jak řekli, tak udělali. Země je zase jednou ohrožena invazí bojechtivých, po zuby (nebo co to vlastně mají) ozbrojených Marťanů. Násilí, zkáza, hysterie. A kdo že jim může vzdorovat? Na koho se obracejí oči celého světa? Tím mužem je prezident Spojených států.
Hodnocení:
64 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko