Sledovat film Łowca androidów online

Přehrajte si film Łowca androidów online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, science fiction, thriller Łowca androidów na !
  Trailer k filmu Łowca androidów   Sledovat Łowca androidów online
Žánr:
drama, science fiction, thriller
Režie:
Ridley Scott
Hrají a postavy:
Harrison Ford (Rick Deckard), Rutger Hauer (Roy Batty), Sean Youngová (Rachael), Edward James Olmos (Gaff), M. Emmet Walsh (Bryant), Daryl Hannahová (Pris)
Země:
USA
Rok výroby:
1982
Popis:
Los Angeles 2019.

Počátkem 21. století dosáhla společnost Tyrell ve výzkumu robotů fáze Nexus. Její výrobky byly téměř identické s lidmi, nelišily se ani inteligencí. Lidé používali replikanty při nebezpečných výpravách nebo jako otroky při kolonizaci jiných planet. Po krvavé vzpouře replikantů v jedné z mimozemských kolonií byl robotům pod trestem smrti zakázán pobyt na Zemi. Na plnění tohoto nařízení dohlížely speciální jednotky Blade Runner, pověřené vyhledáváním a likvidací replikantů, kteří zákaz poruší.
Hodnocení:
81 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski