Sledovat film Jsem číslo čtyři online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Film Jsem číslo čtyři
  Trailer k filmu Jsem číslo čtyři   Sledovat 1422 filmů a 125 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Drama, Science Fiction, Thriller
Režie:
D.J. Caruso
Hrají a postavy:
Alex Pettyfer (John), Timothy Olyphant (Henri), Teresa Palmerová (číslo 6), Dianna Agronová (Sarah), Callan McAuliffe (Sam), Kevin Durand (Mogadoriánský velitel)
Scénář:
Miles Millar, Marti Noxon, Alfred Gough
Země:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Jsem Číslo čtyři je napínavý thriller o pozoruhodném mladém muži Johnovi Smithovi, který je na útěku před nemilosrdnými nepřáteli, usilujícími o jeho život. Neustále změny identity a stěhování z města do města ve společnosti svého ochránce Henriho jsou příčinou toho, že je John neustále všude nováčkem, který nemá nikde žádné kořeny. Malé městečko v Ohiu, kde nyní žije, je svědkem nečekaných a převratných událostí, které změní Johnův život - seznámení s jeho první láskou, objevení nových schopností a nalezení spojení s ostatními, kteří sdílejí jeho neuvěřitelný osud.
Hodnocení:
61 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko