Sledovat film Smrtící epidemie online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Smrtící epidemie
  Trailer k filmu Smrtící epidemie   Sledovat 1569 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Drama, Thriller
Režie:
Wolfgang Petersen
Hrají a postavy:
Dustin Hoffman (Colonel Sam Daniels), Rene Russoová (Robby Keoughová), Rene Russová (Robby Keough), Morgan Freeman (General Billy Ford), Kevin Spacey (Major Casey Schuler), Cuba Gooding Jr. (Major Salt)
Scénář:
Laurence Dworet, Robert Roy Pool
Země:
USA
Rok výroby:
1995
Popis:
Dustin Hoffman v hlavní roli strhujícího dramatu o boji s nebezpečnou virovou nákazou.

Ve filmu Smrtící epidemie musí hrozbě čelit tým amerických vojenských lékařů, který zoufale pátrá po neznámém bacilonosiči, z nějž by bylo možné získat sérum proti nákaze, zavlečené z Afriky do Kalifornie. Boj odhodlaných expertů s časem je však komplikován zájmy vysokých vojenských činitelů, kteří jsou pro utajení své biologické zbraně ochotni obětovat životy nevinných civilistů.
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko