Film
Armageddon

Film Armageddon
  Trailer  k filmu Armageddon
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Za osmnáct dní Země přestane existovat, protože se srazí s asteroidem velikosti Texasu.
Armagedon přináší meteorickou smršť akce a dobrodružství, které vám nepochybně vezmou dech. Když se výkonný ředitel NASA Dan Truman dozví, že Zemi zbývá 18 dní do srážky s asteroidem velikým jako Texas, má jedinou možnost, ihned sestavit a vyslat do vesmíru tým specialistů, kteří dokáží v extrémních podmínkách umístit hluboko do nitra asteroidu jadernou nálož.

Režie: Michael Bay
Hrají a postavy: Bruce Willis (Harry S. Stamper), Billy Bob Thornton (Dan Truman), Ben Affleck (A.J. Frost), Liv Tylerová (Grace Stamperová), Will Patton (Charles Chapple), Steve Buscemi (Rockhound)
Země: USA
Rok výroby: 1998
Hodnocení: 67 %
Vysíláno na: Nova Cinema
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina