Sledovat film Lelíček ve službách Sherlocka Holmesa online

Přehrajte si film Lelíček ve službách Sherlocka Holmesa online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1088 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Lelíček ve službách Sherlocka Holmesa na !
  Trailer k filmu Lelíček ve službách Sherlocka Holmesa   Sledovat Lelíček ve službách Sherlocka Holmesa online
Žánr:
komedie
Režie:
Karel Lamač
Hrají a postavy:
Vlasta Burian (František Lelíček / Fernando XXIII.), Martin Frič (Sherlock Holmes), Lída Baarová (Královna a její dvojnice), Jára Benés (Skladatel), Fred Bulín (James, Holmesův sluha), Alois Dvorský (dvorní lékař)
Země:
Československo
Rok výroby:
1932
Popis:
Portorický král Ferdinand XXIII. se obává o svou bezpečnost před útoky anarchistů. Slavný detektiv mu proto najde dokonalého dvojníka...

Hlavním hrdinou jedné z nejlepších komedií ve filmografii Vlasty Buriana je nepříliš úspěšný a věčně zadlužený František Lelíček, kterého navštíví legendární detektiv Sherlock Holmes a zaměstná ho jako dvojníka portorického krále Ferdinanda XXIII. Důvodem je nejen bojácná povaha krále, ale také skutečnost, že na něj někteří vysocí úředníci ve spojení s anarchisty chystají atentát. Svérázný Lelíček vtrhne do ospalého království jako čerstvý vítr a s burianovskou svérázností likviduje jednu překážku za druhou. Vymění hymnu, zlikviduje všechny pokusy o atentát a zvládne dokonce i velmi intimní setkání s královnu, která je nečekanou změnou manžela více než nadšena.
Hodnocení:
81 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski