Sledovat film Advokátka Věra online

Přehrajte si film Advokátka Věra online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1092 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Advokátka Věra na !
  Trailer k filmu Advokátka Věra   Sledovat Advokátka Věra online
Žánr:
komedie
Režie:
Martin Frič
Hrají a postavy:
Truda Grosslichtová (JUDr. Věra Donátová), Růžena Šlemrová (Růžena Donátová), Theodor Pištěk (Jindřich Donát), Oldřich Nový (Petr 'Tygr' Kučera), Bedřich Veverka (Eman Pálený), Ladislav H. Struna (Dlouhý Gusta)
Země:
Československo
Rok výroby:
1937
Popis:
Česká veselohra o emancipované dcerušce z lepší rodiny, která sní o svém velkém právnickém případu.

Hlavní hrdinkou příběhu je Věra Donátová, která právě dostudovala práva. Otec se jí rozhodne finančně pomoci, ale dá jí podmínku. Nebude-li do roka úspěšná, bude se muset provdat za syna konzula Rabocha. Věra s otcovým návrhem souhlasí a otevírá si vlastní praxi. Klienti se však k ní nehrnou. Díky tomu se seznamuje s vězněm Petrem Kučerou zvaným Tygr. Věře se povede dosáhnout jeho propuštění. Zaměstná ho ve své kanceláři a společně začínají poznávat mentalitu podsvětí...
Hodnocení:
66 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski