Sledovat film Dračí srdce online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Dračí srdce
  Trailer k filmu Dračí srdce   Sledovat 1409 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Fantasy, Mysteriózní
Režie:
Rob Cohen
Hrají a postavy:
Dennis Quaid (Bowen), David Thewlis (King Einon), Pete Postlethwaite (Gilbert of Glockenspur), Dina Meyerová (Kara), Jason Isaacs (Lord Felton), Brian Thompson (Brok)
Scénář:
Patrick Read Johnson, Charles Edward Pogue
Země:
USA
Rok výroby:
1996
Popis:
Udatný rytíř se smyslem pro rytířskou čest a poslední drak s ušlechtilým srdcem v boji proti podlému králi.

Píše se 10. století a na světě zůstal poslední drak. Na něj náhodou narazí potulný rytíř Bowen. Po počátečním šoku se s Dracem, jak mu začne říkat, domluví a putují spolu od vesnice k vesnici, od města k městu. Draco vždy předstírá, že vesnici napadl, a Bowen zase předstírá, že draka zabíjí a pak vyinkasuje odměnu. Zemi vládne tyranský král Einon. Když byl ještě malý, byl vážně nemocný a jeho život zachránilo právě dračí srdce - jeho polovina teď bije v jeho hrudi a druhá v Dracově, což zatím Bowen netuší. Už brzy ale toto tajemství odhalí, protože ho čeká nelehký úkol: aby zachránil království, musí jej zbavit ďábelského krále. Jenže to by znamenalo zabít i přítele Draca...
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko