Sledovat film Dračí srdce online

Přehrajte si film Dračí srdce online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1105 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Akční, Dobrodružný, Fantasy, Mysteriózní Dračí srdce na !
  Trailer k filmu Dračí srdce   Sledovat Dračí srdce online
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Fantasy, Mysteriózní
Režie:
Rob Cohen
Hrají a postavy:
Dennis Quaid (Bowen), David Thewlis (King Einon), Pete Postlethwaite (Gilbert of Glockenspur), Dina Meyerová (Kara), Jason Isaacs (Lord Felton), Brian Thompson (Brok)
Země:
USA
Rok výroby:
1996
Popis:
Udatný rytíř se smyslem pro rytířskou čest a poslední drak s ušlechtilým srdcem v boji proti podlému králi.

Píše se 10. století a na světě zůstal poslední drak. Na něj náhodou narazí potulný rytíř Bowen. Po počátečním šoku se s Dracem, jak mu začne říkat, domluví a putují spolu od vesnice k vesnici, od města k městu. Draco vždy předstírá, že vesnici napadl, a Bowen zase předstírá, že draka zabíjí a pak vyinkasuje odměnu. Zemi vládne tyranský král Einon. Když byl ještě malý, byl vážně nemocný a jeho život zachránilo právě dračí srdce - jeho polovina teď bije v jeho hrudi a druhá v Dracově, což zatím Bowen netuší. Už brzy ale toto tajemství odhalí, protože ho čeká nelehký úkol: aby zachránil království, musí jej zbavit ďábelského krále. Jenže to by znamenalo zabít i přítele Draca...
Hodnocení:
67 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski