Sledovat film
Křižovatka smrti 3: Tentokráte v Paříži
online

Film Křižovatka smrti 3: Tentokráte v Paříži
  Trailer k filmu Křižovatka smrti 3: Tentokráte v Paříži Trailer
Přehrajte si film Křižovatka smrti 3: Tentokráte v Paříži HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 420 filmů a 151 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Letos to Carter a Lee rozbalí v Paříži...
V srdci samotné Paříže leží jedno z největších tajemství čínských Triád - nejmocnějšího a nejznámějšího kriminálního syndikátu na světě. Velvyslanec Han objevil pravou identitu jedné z nejnebezpečnějších osob v širokém okruhu zločinců, kterou byl pevně rozhodnut zveřejnit. To se ale nepodařilo, protože byl umlčen jedním z triádských zabijáků. Triády by udělaly cokoliv, aby jejich tajemství zůstalo ukryto před světem, a proto zde je pouze jedna naděje na jejich zastavení. To léto se losangeleský detektiv Carter a čínský inspektor Lee vydávají do Paříže, aby zastavili spolčení kriminálních gangů a zachránili tak život staré přítelkyně, nyní již dospělé dcery velvyslance Hana, Soo Yung. Ani jeden z nich nezná město, jazyk a přesně ani neví, co hledají, ale jejich úkol je provede napříč celým městem. Dostávají ze samého podzemí Paříže až do neuveřitelných výšek Eiffelovy věžě, kde bojují za vítězství nad nebezpečnými kriminálníky a pro záchranu ostatních lidí...

Originální název:

Rush Hour 3

Režie: Brett Ratner
Hrají a postavy: Chris Tucker (detektiv James Carter), Jackie Chan (šéf Inspektor Lee), Vinnie Jones, Max von Sydow (Jules Reynard), Hiroyuki Sanada (Kenji), Yvan Attal (George)
Země: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 62 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 20.9.2023 00:45
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська