Sledovat film Drive Angry online

Přehrajte si film Drive Angry online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1127 filmů a 100 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, fantasy, komedie, krimi, thriller Drive Angry na !
  Trailer k filmu Drive Angry   Sledovat Drive Angry online
Žánr:
akční, fantasy, komedie, krimi, thriller
Režie:
Patrick Lussier
Hrají a postavy:
Nicolas Cage (Milton), Amber Heardová (dudák), William Fichtner (Accountant), Billy Burke (Jonah King), David Morse (Webster), Todd Farmer (Frank)
Země:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Rozpoutá se peklo...

Ve filmu Drive Angry ztvárnil Nicolas Cage Miltona, otrlého zločince, který uprchl z pekla za svou poslední šancí na vykoupení. V úmyslu má zastavit zločineckou sektu, která zavraždila jeho dceru. Má tři dny na to, aby jim překazil obětování miminka jeho dcery při úplňku. Aby uspěl, bude muset překročit veškeré lidské hranice. Připojí se k němu mladá sexy číšnice Piper, která nabídne Miltonovi své nadupané auto po ex-příteli. Ti dva jsou na stopě Jonahu Kingovi a jeho zabijáckých následovníků. King udělá cokoli, aby rozpoutal peklo na zemi. Krvelačná sekta ale není Miltonovým hlavním problémem. Sám má v patách policii. A je to ještě horší. Miltona sleduje také záhadný zabiják, který se představuje jen jako účetní. Ten ví, o co Miltonovi jde, ale je mu to zkrátka jedno. Milton s pomocí Piper musí musí porazit Kingovy nohsledy, pomstít smrt své dcery a zachránit svou vnučku dřív, než šance na vykoupení zmizí.
Hodnocení:
55 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski