Film Drive Angry

Sledovat film
Drive Angry
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Rozpoutá se peklo...
Ve filmu Drive Angry ztvárnil Nicolas Cage Miltona, otrlého zločince, který uprchl z pekla za svou poslední šancí na vykoupení. V úmyslu má zastavit zločineckou sektu, která zavraždila jeho dceru. Má tři dny na to, aby jim překazil obětování miminka jeho dcery při úplňku. Aby uspěl, bude muset překročit veškeré lidské hranice. Připojí se k němu mladá sexy číšnice Piper, která nabídne Miltonovi své nadupané auto po ex-příteli. Ti dva jsou na stopě Jonahu Kingovi a jeho zabijáckých následovníků. King udělá cokoli, aby rozpoutal peklo na zemi. Krvelačná sekta ale není Miltonovým hlavním problémem. Sám má v patách policii. A je to ještě horší. Miltona sleduje také záhadný zabiják, který se představuje jen jako účetní. Ten ví, o co Miltonovi jde, ale je mu to zkrátka jedno. Milton s pomocí Piper musí musí porazit Kingovy nohsledy, pomstít smrt své dcery a zachránit svou vnučku dřív, než šance na vykoupení zmizí.

Žánr: Akční, Fantasy, Komedie, Krimi, Thriller
Režie: Patrick Lussier
Hrají a postavy: Nicolas Cage (Milton), Amber Heardová (dudák), William Fichtner (Accountant), Billy Burke (Jonah King), David Morse (Webster), Todd Farmer (Frank)
Scénář: Todd Farmer, Patrick Lussier
Země: USA
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 55 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko