Sledovat film Křižovatka smrti online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Křižovatka smrti
  Trailer k filmu Křižovatka smrti   Sledovat 1292 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Komedie, Krimi, Thriller
Režie:
Brett Ratner
Hrají a postavy:
Ken Leung (Sang), Jackie Chan (Detektiv inspektor Lee), Tom Wilkinson (Thomas Griffin), Tzi Ma (Consul Han), Robert Littman (První Kavkazec), Michael Chow (Host u jídla)
Země:
USA
Rok výroby:
1998
Popis:
Střet nejrychlejších rukou z východu a nejrychlejších úst západu.

Policejní detektiv ve službách FBI pátrá po unesené dcerce čínského velvyslance. Na pomoc mu přichází velvyslancův přítel, který považuje za svoji povinnost pomoci při její záchráně. Rozjíždí se pátrání protkané spoustou neuvěřitelných honiček, akčních scén a prvky asijských bojových umění. Nakonec je dcerka zachráněna a únosci předáni spravedlnosti.
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski