Sledovat film Křižovatka smrti 2 online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Křižovatka smrti 2
  Trailer k filmu Křižovatka smrti 2   Sledovat 1292 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Komedie, Krimi, Thriller
Režie:
Brett Ratner
Hrají a postavy:
Jackie Chan (Vrchní inspektor Lee), Chris Tucker (James Carter), John Lone (Ricky Tan), Zhang Ziyiová (Hu Liová), Ziyi Zhangová (Hu Li), Roselyn Sanchezová (Isabella)
Země:
USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Nejrychlejší ruce východu a nejrychlejší huba západu se opět setkávají, aby se v americké akční komedii pustily do řešení dalšího spletitého případu.

Detektiv ispektor Lee je stále chloubou hongkongské policie. Tvrdý, houževnatý policajt, který na sobě dává znát, že je také perfektním znalcem bojových umění až v okamžiku, kdy jeho protivníka dělí od střetu se zemí pouhé sekundy. Mimo to také vyniká naprosto dokonalým smyslem pro disciplínu. Což je vlastnost, kterou na něm nemůže vystát jeho přítel, americky relaxovaný detektiv z Los Angeles James Carter. Přes své nesporné profesionální kvality je Carter pro nadřízené noční můrou. Takovou kombinaci lehkomyslnosti a arogance zatím nedokázal vydržet žádný jeho partner...
Hodnocení:
66 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski