Sledovat film Svět na houpačce online

Přehrajte si film Svět na houpačce online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1138 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie Svět na houpačce na !
  Trailer k filmu Svět na houpačce   Sledovat Svět na houpačce online
Žánr:
drama, komedie
Režie:
Maya Forbes
Hrají a postavy:
Zoe Saldanaová (Maggie), Mark Ruffalo (Cameron), Keir Dullea (Murray Stuart), Imogene Wolodarsky (Amelia Stuart), Wallace Wolodarsky, Ashley Aufderheide (Faith Stuart)
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Děj filmu je zasazen do pozdějších sedmdesátých letech minulého století, kdy je Cameronovi diagnostikována maniodepresivní porucha chování. Po tom, co je hospitalizován, jen stěží nachází cestu zpět ke své rodině: manželce Maggie a dvěma fenomenální nadaným dcerkám, které by si zasloužily studium na jedné z prominentních privátních škol v Bostonu, kde rodina žije. Problém je však v tom, že i přes šlechtickému původu Cameronové rodiny, jeho vlastní rodina trpí a žije ve strašných podmínkách právě kvůli jeho nemoci. Zoufalá matka se rozhodne podstoupit vyšší vzdělávací studium v New Yorku, aby zajistila lepší budoucnost pro své dvě dívky. Tím se Cameronovi naskytne jedinečná příležitost, aby se opět stal otcem.
Hodnocení:
70 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski