Film
Láska a jiné závislosti

Film Láska a jiné závislosti
  Trailer  k filmu Láska a jiné závislosti
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 152 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

V komedii plné citů Láska a jiné závislosti hraje Anne Hathawayová Maggie, svůdnou volnomyšlenkářku, která se nenechá ničím spoutat, nepoloží ji ani imponující osobní výzva. Ale najde svůj protějšek v Jamiem Randallovi, kterého hraje Jake Gyllenhaal, jehož neúnavný a téměř neselhávající šarm platí na ženy i ve tvrdém světě farmaceutických obchodů. Vznikající vztah mezi Maggie a Jamiem je pro oba překvapení, jelikož se oba nacházejí pod vlivem základní drogy: lásky. Většina vztahů postupuje od lásky k sexu. Tento se ale vyvíjí opačně a tím vzniká z nekonvenční love story neočekávaný film.

Originální název:

Love and Other Drugs

Režie: Edward Zwick
Hrají a postavy: Jake Gyllenhaal (Jamie Randall), Anne Hathawayová (Maggie Murdocková), Oliver Platt (Bruce Winston), Hank Azaria (doktor Stan Knight), Josh Gad (Josh Randall), Gabriel Macht (Trey Hannigan)
Země: USA
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 67 %
Vysíláno na: Filmbox Stars
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська