Film Král bojovníků

Sledovat film
Král bojovníků
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Akcí nabitý film založený na video hře King of Fighters .
Tři vzácné relikvie zmizely z muzea a několik lidí bylo během krádeže zabito. Pachatelem je Rugal Bernstein, jenž díky těmto třem kouzelným předmětům vládne neomezenou silou. Světská moc jej nemůže nikdy dostihnout. Jsou tu však ještě nepokoření bojovníci, kteří se mu postaví v otevřeném boji během turnaje. Bitva o budoucnost začíná a drsná bojová akce nešetří nikoho!

Žánr: Akční, Science Fiction, Thriller
Režie: Gordon Chan
Hrají a postavy: Maggie Q (Mai Shiranuiová), Sean Faris (Kyo Kusanagi), Will Yun Lee (Iori Yagami), Ray Park (Rugal), David Leitch (Terry Bogard), Françoise Yipová (Chizuru Kaguraová)
Scénář: Chris Chow, Rita Augustine, Matthew Ryan Fischer
Země: Japonsko, Taiwan, Německo, Kanada, USA, Velká Británie
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 31 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko