Sledovat film Král Artuš: Legenda o meči online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Král Artuš: Legenda o meči
  Trailer k filmu Král Artuš: Legenda o meči   Sledovat 1317 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Drama, Fantasy
Režie:
Guy Ritchie
Hrají a postavy:
Charlie Hunnam (král Arthur), Annabelle Wallis (Maid Maggie), Daniel Stisen (Londinum Fighter), Hermione Corfield (Syren), Katie McGrath (Elsa), Jude Law (Vortigern)
Země:
Velká Británie, Austrálie, USA
Rok výroby:
2017
Popis:
Zrozen být králem.

Když je ještě v Artušově dětství zavražděn jeho otec, zmocní se koruny Artušův strýc Vortigern. Artuš, oloupený o následnické právo prvorozeného syna, vůbec netuší, kdo ve skutečnosti je, vyrůstá v tvrdém prostředí městských uliček. Když se mu ale podaří vytáhnout meč z kamene, obrátí se mu život vzhůru nohama a musí vzít na vědomí svůj skutečný původ.
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski