Sledovat film Kontraband online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Kontraband
  Trailer k filmu Kontraband   Sledovat 1300 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Drama, Krimi, Thriller
Režie:
Baltasar Kormákur
Hrají a postavy:
Mark Wahlberg (Chris Farraday), Kate Beckinsaleová (Kate Farradayová), Ben Foster (Sebastian Abney), Giovanni Ribisi (Tim Briggs), Lukas Haas (Danny Raymer), Caleb Landry Jones (Andy)
Země:
USA, Velká Británie, Francie
Rok výroby:
2012
Popis:
Nikdo neriskuje tolik jako chlap, co může všechno ztratit.

Pod názvem Kontraband se tak skrývá příběh bývalého pašeráka Chrise Farradaye, který kvůli milované rodině seká už dlouho dobrotu, avšak nyní musí zachránit před gangstery lehkomyslného švagra, a tak se naposledy vydává na námořní lodi do riskantní akce. Evropské reálie nahradily New Orleans a Panama, odkud chce Chris ve velkém propašovat falešné bankovky. Muž až příliš pozdě pochopí, že se stal obětí komplotu, v němž má významnou roli jeho nejlepší kamarád Sebastian. Ten navíc málem zabije Farradayovu zbožňovanou manželku Kate. Čestný pašerák si ovšem nakonec dokáže poradit.
Hodnocení:
65 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski