Sledovat film
Kontraband
online

Film Kontraband
  Trailer k filmu Kontraband Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 143 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Nikdo neriskuje tolik jako chlap, co může všechno ztratit.
Pod názvem Kontraband se tak skrývá příběh bývalého pašeráka Chrise Farradaye, který kvůli milované rodině seká už dlouho dobrotu, avšak nyní musí zachránit před gangstery lehkomyslného švagra, a tak se naposledy vydává na námořní lodi do riskantní akce. Evropské reálie nahradily New Orleans a Panama, odkud chce Chris ve velkém propašovat falešné bankovky. Muž až příliš pozdě pochopí, že se stal obětí komplotu, v němž má významnou roli jeho nejlepší kamarád Sebastian. Ten navíc málem zabije Farradayovu zbožňovanou manželku Kate. Čestný pašerák si ovšem nakonec dokáže poradit.

Hrají a postavy: Mark Wahlberg (Chris Farraday), Kate Beckinsaleová (Kate Farradayová), Ben Foster (Sebastian Abney), Giovanni Ribisi (Tim Briggs), Lukas Haas (Danny Raymer), Caleb Landry Jones (Andy)
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 65 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 23.8.2022 01:50
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko