Film
Rychle a zběsile 6

Film Rychle a zběsile 6
  Trailer  k filmu Rychle a zběsile 6
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Rychle a zběsile 6

Pouliční závodník Dominic Toretto a jeho tým se kvůli velkolepé loupeži vypraví až do Evropy, kde v ulicích předvedou svoje umění za volantem.
Agentu Hobbsovi se nedaří dopadnout zločineckou skupinu, které se vždy podaří za volantem automobilů snadno a rychle zmizet. Aby se mu podařilo gang v čele s Owenem Shawem dostat do vězení, musí vyhledat Dominica Toretta a jeho tým. Výměnou za tuto službu budou Torettovi i jeho přátelům prominuty veškeré trestné činy. Co ovšem Dom vůbec nečekal je opětovné shledání s jeho bývalou přítelkyní Letty, o které si původně myslel, že je mrtvá a nyní stojí na opačné straně barikády.

Originální název:

Fast & Furious 6

Režie: Justin Lin
Hrají a postavy: Vin Diesel (Dominic Toretto), Paul Walker (Brian O'Conner), Dwayne Johnson (Luke Hobbs), Jordana Brewsterová (Mia Torettoová), Michelle Rodriguezová (Letty), Tyrese Gibson (Roman Pearce)
Země: USA
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 70 %
Vysíláno na: Nova

Recenze filmu Rychle a zběsile 6:

Je to perfektní a koukatelný film na který se dá koukat.
60% buryna10
Ani chvilku jsem se nenudila. A když už jsem si říkala, že bude konec, protože té akce už bylo dost, přišla další. :-) Moc se mi líbil flashback do trojky. ;-)
100% Silencia
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina