Sledovat film Dost online

Přehrajte si film Dost HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, thriller Dost na Prima MAX!
  Trailer k filmu Dost   Sledovat Dost online
Žánr:
drama, thriller
Režie:
Michael Apted
Hrají a postavy:
Jennifer Lopezová (Slim), Bill Campbell (Mitch), Tessa Allenová (Gracie), Juliette Lewisová (Ginny), Dan Futterman (Joe), Noah Wyle (Robbie)
Země:
USA
Rok výroby:
2002
Popis:
Když vám nikdo nepomůže, nezbývá než bojovat!

Obyčejná žena se jednoho dne rozhodne pomstít svému manželovi, který ji začal terorizovat a vyhlásí otevřený boj. Ve fyzické, ale i psychické válce nervů se neočekávaně mění v akční hrdinku: je schopná všeho, aby ochránila svou dceru. Slim, tvrdě pracující ženu, která si myslí, že v bohatém a okouzlujícím Mitchovi potkala ideálního muže, hraje Jennifer Lopez. Žijí spolu idylickým životem na předměstí, ale po narození dcerky Grace Slim poznává i odvrácenou stránku Mitchovy osobnosti. Jeho temné druhé já dokáže obrátit důvěru, lásku a domácí pohodu v teror a nebezpečí. Z obav o dceru se Slim pokusí z manželství utéct, ale Mitch ji začne okamžitě pronásledovat. Žena si změní jméno, zevnějšek i identitu a začne se skrývat. Nikdo jí nemůže pomoct, ani přátelé, ani policie. Ale Slim už má strachu a skrývání dost.
Hodnocení:
58 %
Sledujte na:
Prima MAX Prima MAX Archív a všechna videa pořadů televize Prima MAX online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski