Sledovat film
Mercury
online

Film Mercury
  Trailer k filmu Mercury Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 146 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Nerozluštitelný tajný kód byl zlomen a za jeho odhalení musí někdo zaplatit životem.
Art Jeffries agent FBI, byl nespravedlivě převeden na jinou práci, při níž se dostal do konfliktu s mocnou Národní bezpečností agenturou. Důvodem je devítiletý chlapec Simon, geniální autista, kterého měl chránit. Dešifroval totiž přísně tajný kod Mercury zařízení pro práci amerických zpravodajských služeb a fanatický šéf projektu nick Kudrow je odhodlán zbavit se nejen malého luštitele, ale i všech nepohodlných svědků události. Art se Simonem se proto musí skrývat a v souboji se všemocnou mašinérií riskovat vše. Jeho jedinou nadějí v souboji s časem je Simonův výjimečný matematický talent, pomoc bývalého parťáka a sympatie dívky kterou dvojice uprchlíků náhodou potkala.

Žánr: Thriller, Akční, Drama
Režie: Harold Becker
Hrají a postavy: Bruce Willis (Arthur Jeffries), Alec Baldwin (Nicholas Kudrow), Miko Hughes (Simon Lynch), Chi McBride (Thomas Jordan), Kim Dickensová (Stacey), Robert Stanton (Dean Crandell)
Země: USA
Rok výroby: 1997
Hodnocení: 62 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova 2.10.2022 23:20
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська