Sledovat film Hřiště snů online

Přehrajte si film Hřiště snů HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, fantasy, rodinný Hřiště snů na ČT1!
  Trailer k filmu Hřiště snů   Sledovat Hřiště snů online
Žánr:
drama, fantasy, rodinný
Režie:
Phil Alden Robinson
Hrají a postavy:
Kevin Costner (Ray Kinsella), Amy Madiganová (Annie Kinsella), Gaby Hoffmannová (Karin Kinsella), Ray Liotta (Shoeless Joe Jackson), Timothy Busfield (Mark), James Earl Jones (Terence Mann)
Země:
USA
Rok výroby:
1989
Popis:
Když farmář Kevin Costner udělal ze svého kukuřičného pole baseballové hřiště, sousedé ho považovali za blázna. On však jen pomohl tomu, aby se stal zázrak.

Ray Kinsella hospodaří na farmě v Iowě, kde jednoho dne uprostřed lánu kukuřice zaslechne hlas, který mu říká: "Když ho zbuduješ, tak přijde". Větě nerozumí, ale když se hlas ozývá znovu a znovu, svěří se s tím Annie a posléze pochopí, že tajemný hlas ho navádí, aby vybudoval baseballové hříště. Zanedlouho užaslí sousedé vidí, jak Ray likviduje převážnou část svého kukuřičného pole. Do stavby hříště s profesionálními parametry investuje téměř všechny finance a ohrozí tím existenci své farmy. Rayův švagr Mark chce farmu odkoupit a zdá se, že tím by se Ray mohl dostat z finančních potíží, jenomže Mark by hned zlikvidoval podle něho nesmyslné hřiště a to Ray není ochoten připustit...
Hodnocení:
75 %
Sledujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všechna videa pořadů televize ČT1 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.