Sledovat film Válka Roseových online

Přehrajte si film Válka Roseových online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1096 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie Válka Roseových na !
  Trailer k filmu Válka Roseových   Sledovat Válka Roseových online
Žánr:
drama, komedie
Režie:
Danny DeVito
Hrají a postavy:
Michael Douglas (Oliver Rose), Kathleen Turnerová (Barbara Roseová), Danny DeVito (Gavin D'Amato), Marianne Sägebrechtová (Susan), Sean Astin (Josh - věk 17 let), Heather Fairfieldová (Carolyn - věk 17 let)
Země:
USA
Rok výroby:
1989
Popis:
O tom jak se velká láska může změnit ve velkou nenávist vypráví americká tragikomedie z roku 1989.

Portrét manželského svazku začíná v okamžiku, kdy se student práv na Harvardu Oliver Rose, seznámí na aukci uměleckých předmětů s studentkou tělocviku Barbarou. Je z toho velká láska a později téměř ideální manželství. Počáteční zamilovanost se však v běhu všedních dnů a v honbě za kariérou a penězi vytrácí a po sedmnácti letech dospěje do stádia, kdy má Barbara pocit, že pokaždé když vidí svého muže, má chuť ho praštit do obličeje. Není divu, že rozhodne řešit situaci rozvodem. A protože se ne vždy dokáže ovládnout stává se rozvodové řízení nesmyslným bojem na život a na smrt. Jejich prostorný dům se stává bitevním polem, kde neplatí žádná pravidla. Manželé si dělají kruté naschvály, jejich gradace vede k tragickému konci.
Hodnocení:
82 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski