Sledovat film
Válka Roseových
online

Film Válka Roseových
  Trailer k filmu Válka Roseových Trailer
Přehrajte si film Válka Roseových online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 291 filmů a 131 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

O tom jak se velká láska může změnit ve velkou nenávist vypráví americká tragikomedie z roku 1989.
Portrét manželského svazku začíná v okamžiku, kdy se student práv na Harvardu Oliver Rose, seznámí na aukci uměleckých předmětů s studentkou tělocviku Barbarou. Je z toho velká láska a později téměř ideální manželství. Počáteční zamilovanost se však v běhu všedních dnů a v honbě za kariérou a penězi vytrácí a po sedmnácti letech dospěje do stádia, kdy má Barbara pocit, že pokaždé když vidí svého muže, má chuť ho praštit do obličeje. Není divu, že rozhodne řešit situaci rozvodem. A protože se ne vždy dokáže ovládnout stává se rozvodové řízení nesmyslným bojem na život a na smrt. Jejich prostorný dům se stává bitevním polem, kde neplatí žádná pravidla. Manželé si dělají kruté naschvály, jejich gradace vede k tragickému konci.

Žánr: Komedie, Drama
Režie: Danny DeVito
Hrají a postavy: Michael Douglas (Oliver Rose), Kathleen Turnerová (Barbara Roseová), Danny DeVito (Gavin D'Amato), Marianne Sägebrechtová (Susan), Sean Astin (Josh - věk 17 let), Heather Fairfieldová (Carolyn - věk 17 let)
Země: USA
Rok výroby: 1989
Hodnocení: 82 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko