Sledovat film Kudrnatá holka online

Přehrajte si film Kudrnatá holka HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie, rodinný Kudrnatá holka na Nova!
  Trailer k filmu Kudrnatá holka   Sledovat Kudrnatá holka online
Žánr:
drama, komedie, rodinný
Režie:
John Hudghes, John Hughes
Hrají a postavy:
James Belushi (Bill Dancer), Kelly Lynchová (Grey Ellisonová), Alisan Porterová (Curly Sueová), John Getz (Walker McCormick), Fred Dalton Thompson (Bernard Oxbar), Cameron Thor
Země:
USA
Rok výroby:
1991
Popis:
Jak sehnat Kudrnaté Sue domov? Bezdomovec J. Belushi se snaží všemi možnými způsoby. Rodinná komedie, v níž každý dostane to, co si zaslouží.

Tulák a příležitostný podvodník Bill Dancer přijíždí do Chicaga se svojí devítiletou společnicí Sue. Za pomoci starého triku, když předstírá, že je sražen autem, se mu podaří vymámit z vyděšené řidičky Frey Ellisonové večeři. Po noci strávené v noclehárně se oba tuláci znovu setkávají s Grey, která tentokrát Billa srazí doopravdy. Mladá žena, která pracuje jako úspěšná advokátka, pozve Billa i jeho kudrnatou partnerku k sobě. Má pocit, že by se především o Sue měla postarat, i když se kvůli tomu pohádá se svým upjatým přítelem Walkerem. Opatří oběma nové šaty a přinutí Billa, aby si sehnal práci. Walker, který vycítí vzrůstající náklonnost mezi Grey a Billem, se postará, aby se Bill, který se zcela nerozloučil se svojí podvodnickou minulostí, dostal do vězení. Sue skončí v dětském domově. Walker však podcenil Greyinu odhodlanost a probouzejí se city. Mladá advokátka dosáhne toho, že Sue je svěřena do její péče a ani Bill ve vězení dlouho nepobude ...
Hodnocení:
60 %
Sledujte na:
Nova Nova Archív a všechna videa pořadů televize Nova online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski