Sledovat film Věčný příběh online

Přehrajte si film Věčný příběh online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Věčný příběh online
Žánr:
drama, fantasy, komedie, romantický
Režie:
Andy Tennant
Hrají:
Drew Barrymoreová (Danielle), Anjelica Hustonová (Rodmilla), Dougray Scott (princ Henry), Patrick Godfrey (Leonardo), Megan Doddsová (Marguerite), Melanie Lynskeyová (Jacqueline)
Země:
USA
Rok výroby:
1998
Popis:
Romantický historický příběh o lásce následníka trůnu a chudé dívky, která se později stala pro miliony dětí pohádkovou Popelkou.

Když byla Danielle ještě malá, zemřel jí otec, a zanechal tak dívku napospas maceše. Ta měla dvě vlastní dcery a k Danielle se chovala tak, že z ní nakonec vyrostlo mladé děvče pro všechno, v jednom kuse obskakující své dvě nevlastní sestry. Jednoho dne se ale na zahradě setkala s princem prchajícím před povinnostmi a láska začala klíčit.
Hodnocení:
71 %
Sledujte na:
Prima MAX

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.