Film Věčný příběh

Sledovat film
Věčný příběh
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Romantický historický příběh o lásce následníka trůnu a chudé dívky, která se později stala pro miliony dětí pohádkovou Popelkou.
Když byla Danielle ještě malá, zemřel jí otec, a zanechal tak dívku napospas maceše. Ta měla dvě vlastní dcery a k Danielle se chovala tak, že z ní nakonec vyrostlo mladé děvče pro všechno, v jednom kuse obskakující své dvě nevlastní sestry. Jednoho dne se ale na zahradě setkala s princem prchajícím před povinnostmi a láska začala klíčit.

Žánr: Drama, Fantasy, Komedie, Romantický
Režie: Andy Tennant
Hrají a postavy: Drew Barrymoreová (Danielle), Anjelica Hustonová (Rodmilla), Dougray Scott (princ Henry), Patrick Godfrey (Leonardo), Megan Doddsová (Marguerite), Melanie Lynskeyová (Jacqueline)
Scénář: Susannah Grantová, Andy Tennant, Rick Parks, Charles Perrault
Země: USA
Rok výroby: 1998
Hodnocení: 71 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko