Film
Highlander

Film Highlander
  Trailer k filmu Highlander Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Svou první bitvu vybojoval na skotské Vysočině v r. 1536. Poslední a největší jej čeká v ulicích dnešního New Yorku. Jmenuje se Connor MacLeod a je nesmrtelný.
"Od počátku času tiše procházíme staletími. Tajnými životy žijeme, času Setkání dosáhnout usilujeme, kdy ti, kteří zůstanou, v poslední bitvě se spolu utkají. Nikdy nikdo nevěděl, že jsme mezi vámi - až dodnes..." Ten "dnešek", klíčový okamžik pro skupinu nesmrtelných, bojujících spolu během staletí o nadvládu nad světem, nadchází právě teď. Píše se rok 1985 a v New Yorku se uskuteční poslední souboj, v němž se střetnou síly Dobra a Zla - a v němž se také rozhodne o osudu lidstva. Protože zvítězí-li Kurgan, je ztraceno. Kurganovi se může postavit jediný z nesmrtelných - Connor MacLeod, horal ze skotské Vysočiny, jehož na tento boj již před mnoha staletími důkladně připravil španělský šlechtic Ramirez...

Režie: Russell Mulcahy
Hrají a postavy: Christopher Lambert (Connor MacLeod), Roxanne Hartová (Brenda Wyattová), Clancy Brown (Kurgan), Sean Connery (Juan Sanchez Villa-Lobos Ramirez), Beatie Edneyová (Heather MacLeodová), Alan North (Frank Moran)
Rok výroby: 1986
Hodnocení: 71 %
Vysíláno na: Prima MAX
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська