Sledovat film Hej rup! online

Přehrajte si film Hej rup! HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, komedie, romantický Hej rup! na STV2!
  Trailer k filmu Hej rup!   Sledovat Hej rup! online
Žánr:
dobrodružný, komedie, romantický
Režie:
Martin Frič
Hrají a postavy:
Jiří Voskovec (Filip Kornet, shuffer), Jan Werich (Jakub Simonides), Helena Bušová (Marta), Josef Skřivan (Worst, prezident konzervárny), Theodor Pištěk (Brown, director concern of Simonides), Zvonimír Rogoz (Director factory of Simonides)
Země:
Československo
Rok výroby:
1934
Popis:
Jan Werich a Jiří Voskovec vsadí na přátelství a na družstevní mlékárnu.

Stařičký milionář Wors vyrábí konkurence neschopné mléčné výrobky. Jeho závod trpí velkou nadprodukcí a je nucen propouštět zaměstnance. Největším jeho konkurentem je továrník Simon. Mladý a velmi schopný člověk, který je velkou hrozbou pro Worsta. Ten se ho proto rozhodne zničit a díky vydařenému plánu se mu to podaří. Po pěti dnesch, které Simon stráví v bujaré náladě v baru s Worstovými kumpány, je jeho továrna před krachem a jeho akcie na burze velmi rychle klesají. Worst je zdá se na koni. Ale kdo se bude smát naposled?
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
STV2 STV2 Archív a všechna videa pořadů televize STV2 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski