Sledovat film Poslední Podskalák online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Poslední Podskalák
  Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie, Drama, Romantický
Režie:
Jan Sviták
Hrají a postavy:
Jaroslav Vojta (Václav Cermák), Karel Hradilák (baronův syn Oldřich, Donathanův tajemník), Jiřina Steimarová (Mařánkova neteř Anděla), Jiří Dohnal (kovářský učeň Václav, Lidunčin milý), Terezie Brzková (hospodyni Bita), Antonie Nedošinská (Hokynarka)
Scénář:
Václav Wasserman, Josef Neuberg
Země:
Československo
Rok výroby:
1940
Popis:
Milostná romance z rázovitého pražského předměstí.

Jediný syn Oldřich se Václavu Čermákovi příliš nepovedl. Podvádí a flámuje dlouho do noci. Není divu, že ho otec jednoho dne vykáže z domu, za což se mu syn „odvděčí“ vyloupením pokladny. Oldřichova mladá žena krátce poté zemře při porodu a Čermák obrátí veškerou pozornost k výchově osiřelého vnuka. O dvacet let později je z malého Václava promovaný doktor práv, který pracuje pro stavitele Krále. Ten získal na základě dluhopisu polovinu Čermákova majetku a nyní by rád Václava oženil se svou dcerou Klárou. Václav však miluje Aničku, dceru hokynářky Kalinové.
Hodnocení:
61 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko