Film
Grace, kněžna monacká

Film Grace, kněžna monacká
  Trailer  k filmu Grace, kněžna monacká
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Životní role hollywoodské hvězdy Grace Kellyové. Ženy, která se vzdala vlastních snů, aby zbytek svých dnů strávila ve zlaté kleci.
Příběh hollywoodské hvězdy a držitelky Oscara Grace Kelly, která se vzdala své oslnivé kariéry a odešla do zcela neznámého světa. Na samém vrcholu slávy, kdy jí Hollywood a diváci leželi u nohou, se provdala za monackého knížete Rainiera III. a stala se navždy Grace, kněžnou z Monaka. Knížecí dvůr se ale stane bojištěm, na němž i samotná Grace Kelly musí ve své nové roli zápasit o osud malé země. Film Grace, kněžna monacká se soustředí na dramatické momenty, kdy na dveře paláce zaklepe slavný Alfred Hitchcock s nabídkou velké filmové role a na jiné dveře buší mocná Francie s hrozbami a výhrůžkami. Kněžna Grace se zapojí do tvrdého boje za osud Monaka, země, která se přes všechny překážky stala jejím domovem.

Originální název:

Grace of Monaco

Režie: Olivier Dahan
Hrají a postavy: Nicole Kidmanová (Grace Kellyová), Milo Ventimiglia (Rupert Allan), Parker Poseyová (Madge Tivey-Faucon), Tim Roth (Prince Rainier III), Paz Vegaová (Maria Callasová), Derek Jacobi (Count Fernando D'Aillieres)
Scénář: Arash Amel
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 57 %
Vysíláno na: Filmbox Stars
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina