Sledovat film
Grace, kněžna monacká
online

Film Grace, kněžna monacká
  Trailer k filmu Grace, kněžna monacká Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Životní role hollywoodské hvězdy.
Příběh Grace Kelly je možná nejoslnivější romancí dvacátého století, film Grace of Monaco ale nepostrádá nosný a dramatický příběh. Zachycuje totiž období, kdy se Grace Kelly musí ještě jednou rozhodovat mezi Hollywoodem a svou životní rolí kněžny. Odehrává se roku 1962, šest let po aristokratické svatbě století, v době, kdy ji sám Alfred Hitchcock pozval zpátky k natáčení, aby si zahrála v jeho připravovaném filmu Marnie. Její muž Rainier III. a celé knížectví je v té době ve sporu s francouzským prezidentem de Gaullem a dokonce hrozí, že Monako bude Francií anektováno. Grace se v této vyhrocené době musí rozhodnout, zda půjde za svým osobním snem a vrátí se do Hollywodu, anebo vytrvá ve státnické roli, která se zdá být každým dnem obtížnější... Vyžaduje totiž podstoupit nesmlouvavý boj za osud a samotnou existenci malé, ale hrdé země.

Režie: Olivier Dahan
Hrají a postavy: Nicole Kidmanová (Grace Kellyová), Milo Ventimiglia (Rupert Allan), Parker Poseyová (Madge Tivey-Faucon), Tim Roth (Prince Rainier III), Paz Vegaová (Maria Callasová), Derek Jacobi (Count Fernando D'Aillieres)
Scénář: Arash Amel
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 57 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 6.10.2022 04:50
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська