Sledovat film Grace, kněžna monacká online

Přehrajte si film Grace, kněžna monacká online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1080 filmů a 107 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Grace, kněžna monacká
  Trailer k filmu Grace, kněžna monacká   Sledovat Grace, kněžna monacká online
Žánr:
Životopisný, Drama, Romantický
Režie:
Olivier Dahan
Hrají a postavy:
Nicole Kidmanová (Grace Kellyová), Milo Ventimiglia (Rupert Allan), Parker Poseyová (Madge Tivey-Faucon), Tim Roth (Prince Rainier III), Paz Vegaová (Maria Callasová), Derek Jacobi (Count Fernando D'Aillieres)
Země:
Francie, USA, Belgie, Itálie
Rok výroby:
2014
Popis:
Životní role hollywoodské hvězdy.

Příběh Grace Kelly je možná nejoslnivější romancí dvacátého století, film Grace of Monaco ale nepostrádá nosný a dramatický příběh. Zachycuje totiž období, kdy se Grace Kelly musí ještě jednou rozhodovat mezi Hollywoodem a svou životní rolí kněžny. Odehrává se roku 1962, šest let po aristokratické svatbě století, v době, kdy ji sám Alfred Hitchcock pozval zpátky k natáčení, aby si zahrála v jeho připravovaném filmu Marnie. Její muž Rainier III. a celé knížectví je v té době ve sporu s francouzským prezidentem de Gaullem a dokonce hrozí, že Monako bude Francií anektováno. Grace se v této vyhrocené době musí rozhodnout, zda půjde za svým osobním snem a vrátí se do Hollywodu, anebo vytrvá ve státnické roli, která se zdá být každým dnem obtížnější... Vyžaduje totiž podstoupit nesmlouvavý boj za osud a samotnou existenci malé, ale hrdé země.
Hodnocení:
57 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 107 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski