Watch movie
Grace, kněžna monacká
online

Film Grace, kněžna monacká
  Trailer for movie Grace, kněžna monacká Trailer
Watch movieGrace, kněžna monacká HD online . Try Lepší.TV for 1 Kč for 14 days without commitment. Order Lepší.TV and watch 2 487 movies over the Internet on your TV or computer and 144 television stations with up to 100 days of archive and unlimited uploads. Have fun with goNET TV already in1 Kč!

Movie information

Příběh Grace Kelly je možná nejoslnivější romancí dvacátého století, film Grace of Monaco ale nepostrádá nosný a dramatický příběh. Zachycuje totiž období, kdy se Grace Kelly musí ještě jednou rozhodovat mezi Hollywoodem a svou životní rolí kněžny. Odehrává se roku 1962, šest let po aristokratické svatbě století, v době, kdy ji sám Alfred Hitchcock pozval zpátky k natáčení, aby si zahrála v jeho připravovaném filmu Marnie. Její muž Rainier III. a celé knížectví je v té době ve sporu s francouzským prezidentem de Gaullem a dokonce hrozí, že Monako bude Francií anektováno. Grace se v této vyhrocené době musí rozhodnout, zda půjde za svým osobním snem a vrátí se do Hollywodu, anebo vytrvá ve státnické roli, která se zdá být každým dnem obtížnější... Vyžaduje totiž podstoupit nesmlouvavý boj za osud a samotnou existenci malé, ale hrdé země.

Genre: Drama, Romance, Biopic
Directed by: Olivier Dahan
Starring: Nicole Kidman (Grace Kelly), Milo Ventimiglia (Rupert Allan), Parker Posey (Madge Tivey-Faucon), Tim Roth (Prince Rainier III), Paz Vega (Maria Callas), Derek Jacobi (Count Fernando D'Aillieres)
Screenplay: Arash Amel
Country: France, USA, Belgium, Italy
Year: 2014
Score: 57 %
Play this program broadcasted on channel Filmbox Stars at 15.1.2023 20:00
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Yкраїнська Yкраїнська