Sledovat film Exodus: Bohové a králové online

Přehrajte si film Exodus: Bohové a králové online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1085 filmů a 107 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Exodus: Bohové a králové
  Trailer k filmu Exodus: Bohové a králové   Sledovat Exodus: Bohové a králové online
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Drama
Režie:
Ridley Scott
Hrají a postavy:
Christian Bale (Mojžíš), Joel Edgerton (Rhamses), John Turturro (Seti), Aaron Paul (Joshua), Ben Mendelsohn (Hegep), María Valverdeová (Séfora)
Země:
Velká Británie, USA, Španělsko
Rok výroby:
2014
Popis:
Vzbouřil se proti impériu a změnil svět.

Vyrostli jako bratři, ale stali se z nich nepřátelé na život a na smrt - egyptský faraón Ramses a Mojžíš, nalezenec, který se stal legendou. Jiná legenda, Ridley Scott, převedla jejich nesmrtelný příběh na filmové plátno. Tvůrce Gladiátora tak dostal šanci znovu předvést, jak má vypadat pravý historický velkofilm - jako přehlídka dechberoucích obrazů a působivých bitevních scén, ale zároveň jako neobyčejný lidský příběh ovládaný těmi nejzákladnějšími emocemi - láskou, nenávistí a touhou po moci. Ve starověkém Egyptě se vládce rovnal Bohu a jinak tomu nebylo ani v případě Ramsese. Mocný vládce měl jediného přítele, Mojžíše, který s ním vyrůstal od dětství, když se ho coby židovského nalezence ujala královská rodina. Z přítele se však stal úhlavní nepřítel, když se Mojžíšovi zjevil
Hodnocení:
61 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 107 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski